SOCAR AQŞ "IADC Drilling Caspian 2024" konfrans və sərgisinin Qızıl Sponsorudur
SOCAR AQŞ 8-9 fevral tarixlərində Bakıda keçiriləcək “IADC Drilling Caspian 2024” konfrans və sərgisinin Qızıl Sponsoru olmaqdan məmnunluq duyur.
Konfransda çətinlikləri və imkanları müzakirə etmək və ən yaxşı təcrübələri bölüşmək məqsədilə sənaye liderləri və qazma mütəxəssisləri bir araya gələcək.
Bir çox sənaye rəhbərlərinin iştirak etdiyi tədbirdə SOCAR AQŞ-nin Baş direktoru Samir Mollayev əsas məruzəçi qismində çıxış edəcək.
Konfransında həmçinin SOCAR AQŞ-nin əməkdaşlarından Qazma mühəndisliyi üzrə qrup rəhbəri Elşən İsmayılov, Qazma xidmətləri üzrə müşavir Paul Skinazi və Qazma Mühəndisi Gündüz Mahmudov fərqli mövzular üzrə çıxış edərək, müxtəlif sessiyalara sədrlik edəcəklər.
Tədbirdə qabaqcıl texnoloji nailiyyətlər, qazma işlərinin avtomatlaşdırılması, müvafiq texniki nailiyyətlərin nümunələri, eləcə də neft və qazın Xəzər regionuna təsirinə aid məlumatlar təqdim olunacaq.
Tədbirin proqramı və tədbirdə iştirak etmək qaydaları ilə keçid vasitəsilə tanış ola bilərsiniz: https://iadc.org/event/iadc-drilling-caspian-2024-conference-exhibition/#program

SOCAR AQS is the Gold Sponsor of the IADC Drilling Caspian 2024 Conference & Exhibition
SOCAR AQS is pleased to announce that it will be a Gold Sponsor of the IADC Drilling Caspian 2024 Conference & Exhibition in Baku on February 8-9.
The conference will bring together industry leaders and drilling professionals to discuss challenges, exchange best practices and share experiences.
Samir Mollayev, the General Director of SOCAR AQS, will be the keynote speaker at the event, which will be attended by many industry leaders.
Elshan Ismayilov, Drilling Engineering Team Leader, Drilling Services Advisor Paul Skinazi and Drilling Engineer Gunduz Mahmudov, employees of SOCAR AQS, will speak on various topics and lead various sessions at the conference.
The focus will be on cutting-edge technological advancements, including drilling automation, supplemented by relevant technical achievements and the impact of Oil & Gas on the Caspian region.