SOCAR AQŞ beynəlxalq tədbirin sponsorudur
Qazma Podratçılarının Beynəlxalq Assosiasiyası (International Association of Drilling Contractors - IADC) tərəfindən 15-16 iyun tarixlərində virtual keçiriləcək “IADC World Drilling 2021” konfrans və sərgisinin Qızıl Sponsoru olmaqdan və bu xüsusi tədbirdə iştirak etməkdən qürur duyuruq.
SOCAR AQŞ-nin qazma mütəxəssisləri üçün nəzərdə tutulan əsas tədbirlərdən biri olan “IADC World Drilling 2021”-də sənayedə olan çətinlik və imkanları strateji rəhbərlik baxımından araşdıracaq.
Konfransda dəyər təklifinin müxtəlif aspektlərindən - texnologiya, müxtəliflik, müqavilə, əməkdaşlıq, rəqəmsal həllər və maraqlı tərəflər üçün daha bir çox məsələlərin inkişaf etdirilməsi mövzuları müzakirə olunacaq.
Tədbirdə qazma sahəsi üzrə müştərilər, analitiklər və investorlar neft və qaz sənayesinin ümumi perspektivlərini, həmçinin quruda və dənizdə qazma işlərini, əhəmiyyətli məqamları müzakirə etmək və sənayenin gələcək inkişafına yol açmaq üçün bir araya gələcəklər.

SOCAR AQS is the sponsor of the international event
We are proud to be a Gold Sponsor of the IADC World Drilling 2021 Conference and Exhibition, and participate in this exclusive event which will take place virtually on June 15-16.
The IADC World Drilling 2021, is a major event for wells professionals, where SOCAR AQS will explore the challenges and opportunities of our industry from a strategic leadership perspective.
The conference will address the issue of improving the value proposition from multiple perspectives - technology, diversity, contracting, collaboration, digital solutions and more for all stakeholders.
The event will bring together drilling customers, analysts and investors to discuss the general outlook for the oil and gas industry and for onshore and offshore drilling, respectively and will mark every inflection point and pave the way for the future of the industry.